Penzion

Penzion Na Návsi, Hůrky u Nové Bystřice,  prošel náročnou rekonstrukcí a v současné době nabízí ubytování v krásných prostorách. Jedná se o malý penzion rodinného charakteru, který poskytuje dostatečné soukromí, klid a odpočinek.
Penzion Na Návsi se nachází v obci Hůrky, kterou najdete v oblasti nazývané Česká Kanada. Území, na kterém se nachází přírodní park Česká Kanada je oblast známá pro svoji krásnou a nespoutanou krajinu. Na své si v našem okolí přijdou cyklisté, turisté, sportovci, milovníci záhad a vojenské historie.
Penzion Na Návsi nabízí ubytování 25 hostům. Pronajímá se po jednotlivých pokojích, případně i jako celek.

Penzion je vstupním dvorem propojen s hostincem, kde budou poskytnuty snídaně a v případě zájmu je možné k ubytování objednat polopenzi. V patře spojovací budovy se nachází sál, který lze díky dataprojektoru a plátnu využít pro vzdělávání, tak i pro zábavu dětí či dospělých. Sál je hostům penzionu k dispozici.
Z penzionu je vstup na udržovanou zahradu, na které se nachází venkovní kryté posezení, ohniště, krb, děti zde mají velký a bezpečný prostor na jejich hry.
Součástí objektu je prostor, ve kterém je možné uzamknout kola.
V podkrovní části je relaxační prostor se saunou o kapacitě osmi osob.

Popis pokojů

Prostorné pokoje se nachází v prvním patře a podkrovní části penzionu.

    • 3x dvoulůžkový pokoj
    • 3x třílůžkový pokoj
    • 1x čtyřlůžkový pokoj
  • 1x velký apartmán pro 5 osob (v protější budově nad hostincem; ložnice s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, velký pokoj s jedním lůžkem, sedací soupravou, kachlovými kamny, TV, kuchyňským koutem)

Součástí každé ubytovací jednotky je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dostatek úložných prostorů, stůl, židle.

V apartmánu je navíc  vybavená kuchyň s jídelním stolem a sedací soupravou, pračka, TV.

WiFi připojení je v celém objektu zdarma.

 

Rezervace
+420 775 971 094